Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Manager ds.Handlu (przemysł rolniczy) OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 16, 2020 12:41 - Dam pracę - Świebodzin
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi Klientami firmy w terenie
Budowa i rozwój sprzedaży oraz promowanie marki i asortymentu firmy na podległym terenie;
Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy;
Opracowywanie analiz i przygotowywanie raportów sprzedażowych;
Budowa strategii sprzedażowej i marketingowej powierzonych produktów;
Definiowanie potencjału i potrzeb rynku, monitorowanie działań konkurencji;
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów oraz budowa przewagi konkurencyjnej;
Uczestnictwo w targach branżowych.

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów dla branży rolniczej;
Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji;
Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i rozliczania sprzedaży;
Dobra znajomość obsługi MS Office
Dyspozycyjność, elastyczność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
Zdolność do działania pod presją czasu;
Inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu założonych celów;
Czynne Prawo Jazdy kat. B.