Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Różne > Pozostałe

  Cmryska - najlepszy lekarz rodzinny w Białymstoku!

December 1, 2022 20:18 - Pozostałe - Białystok
100.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasze centrum medyczne w Białymstoku zapewnia nowoczesne usługi medyczne w obszarze mnogich obszarów medycznych. Wybierając prowadzone przez nas centrum Medyczne, masz gwarancję, że o Twój stan zdrowia będą się troszczyli eksperci z długoletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą medyczną. Prowadzona przez nas specjalistyczna poradnia oraz doświadczony personel pielęgniarski i medyczny zapewni Ci szybki powrót do pełni sił w komfortowych warunkach.
Centrum Medyczne Ryska to komfortowa przychodnia gwarantująca wszechstronną opiekę doktora rodzinnego w zakresie NFZ a także dostęp do specjalistów mnóstwa dziedzin lekarskich.
Gwarantujemy opiekę Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieciaczków,dorosłych a także usługi pielęgniarki POZ. Na dodatek oferujemy bezpłatne ćwiczenia w Szkole dla ciężarnych oraz bezinwazyjny pomiar bilirubiny u noworodków. Naszą kluczową domeną są także badania USG maluchów i osób dorosłych, które wykonujemy w naszej placówce. Wykonujemy bogaty zakres badań USG począwszy od usg węzłów chłonnych , po usg w kierunku zwężenia odźwiernika skończywszy na usg tarczycy i wielu innych. Skontaktuj się z naszym lekarskim ośrodkiem Ryska - na pewno sprostamy Twym wymaganiom. Zapewniamy także wsparcie w innych obszarach medycyny oraz komfortowe godziny konsultacji. Poznaj nasz ośrodek!
*kwota orientacyjna
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.