CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Zielonej Góry i okolicy

Regeneracja turbin i turbosprężarki OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 23, 2019 17:05 - Części i akcesoria - Mielec

  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma to firma z branży motoryzacyjnej. Nasza działalność to usługi, którym przyświeca od początku jeden cel - jakość! Wysoka jakość, zadowolony klient to dewiza jaką prowadzimy od początku firmy czyli od 2000r dzięki czemu dynamicznie się rozwijamy oferując coraz większe możliwości w zakresie regeneracji, które wykonujemy.

Regeneracja turbin i turbosprężarki to właśnie to czym zajmuje się nasza firma. MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to znana w okolicy, Polsce i poza granicami kraju marka i firma, która dostarcza turbosprężarki wysokiej jakości.

Zapewnia nam to specjalistyczny sprzęt, wyjątkowo dokładna diagnostyka, testy oraz wykwalifikowany personel specjalistów. Do regeneracji stosujemy renomowane podzespoły i sprawdzone części. Turbosprężarki i regeneracja turbosprężarek w naszej firmie to gwarancja! W pełnej ofercie także regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią. Oferujemy też turbosprężarki z modułem elektronicznym.

Zapraszamy osobiście ul. Polna 3b w Mielcu, 39-300 Mielec woj. podkarpackie lub kontakt telefoniczny i możliwa wyłka kurierem. Poza regeneracją także skup, wymiana i sprzedaż turbosprężarek.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.