CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Zielonej Góry i okolicy

Rzeźnik/Masarz - produkcja kiełbasy –>Atrakcyjne wynagrodzenie!- praca od zaraz! k/m OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 14, 2019 12:51 - Dam pracę - Wolnzach

8000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Agencja Pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie dla Swojego klienta, zajmującego się wyrobami mięsnymi, obecnie poszukuje pracowników, na stanowisko:
RZEŹNIK
Miejsce pracy: Niedereschach, Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
Doświadczenia jako rzeźnik
Uzyskanego dyplomu w zawodzie- rzeźnik

TWOJE OBOWIĄZKI:
Produkcja wyrobów wędliniarskich (ważenie, pozostałe czynności )
Praca zgodnie z przepisami dotyczącymi higieny
Dostosowanie i monitorowanie maszyn produkcyjnych

CO OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie, zaproponowane przez kandydata i dopasowane do Jego umiejętności,
Pracę w renomowanej firmie, zajmującej się wyrobami mięsnymi
Zakwaterowanie opłacone całkowicie przez pracodawcę,
Stałe zatrudnieni, z możliwością przejęcia przez pracodawcę,
Niemiecką umowę o pracę, z pełnym pakietem świadczeń

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu